Kariera w EX7

W związku z nowo powstającymi projektami i rozwojem firmy, poszukujemy nowych osób do naszego zespołu.

.NET Developer

Opis stanowiska:

Na tym stanowisku będziesz odpowiadał za tworzenie i rozwój aplikacji opartych na technologii .NET zaprojektowanych pod indywidualne potrzeby naszych klientów. W projektach wykorzystujemy najnowsze dostępne technologie (jesteśmy otwarci na nowe trendy i nowoczesne wzorce programowania). Będziesz mieć realny wpływ na kształt nowych aplikacji, wdrażanych w firmach będących liderami w swoich branżach.

Oczekujemy:

  • Znajomość .NET/C#,
  • Wiedza z zakresu SQL (T-SQL/ADO.NET/EntityFramework),
  • Minimum roczne doświadczenie,
  • Pasja 🙂

Mile widziane:

  • Znajomość WinForms i/lub ASP.NET MVC,
  • Wykształcenie na kierunku związanym z IT,
  • Znajomość DevExpress,
  • Doświadczenie przy tworzeniu stron WWW (CSS/JS),
  • Znajomość branży logistycznej / handlowej.

Dodatkowo oferujemy:
  • elastyczne godziny pracy,
  • ciągłość i stabilność zatrudnienia,
  • płatny urlop również przy B2B,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • darmowe miejsce parkingowe,
  • karta multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • wyjścia integracyjne
  • możliwość realizacji projektów “for fun” 😉

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@ex7.pl

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę EX7 Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)”.

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Napisz do nas

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania, a ich Administratorem będzie spółka EX7 Sp. z o.o., z siedzibą w Skawinie, ul. Krakowska 87, 32-050. Szczegóły: polityka prywatności